Laminat Parke Pendik

laminat parke pendik

Laminat Parke Pendik

Pendik ilçesinde konumlu mağazalarımızdan yüzlerce çeşit parke modelleri bulunmaktadır. Laminat parke pendik hizmetimizi yaklaşık 30 yıldır aktif olarak sürdürmekte ve başarılı projelere imza atmış bulunmaktayız. En iyi fiyat ve en kaliteli ürün yelpazesi ile akın parke daima sektörde öncü konumunda olmaktadır.

Laminat parke pendik olarak hizmet verdiğimiz bazı markalar, çamsan parke, agt parke, floorpan parke, varro parke ve peli parke olarak 5 ayrı marka ile hizmet verilmektedir. Yüksek kalite ve minimum maliyet ile laminat parke ile kaplamak istediğiniz tüm oda ve kısımlar en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Akın parke işletmemiz Pendik ilçesinde en köklü parke firmalarından biri olmaktadır. İşletmemizde tamamiyle 1. sınıf parke modelleri satılıyorken kullanılmış yada defolu parke satışımız bulunmamaktadır.

 

Pendik Parke

 

Her çeşit parke ihtiyaçlarınızda firmamız tarafından görevlendirilen personeller gelerek ölçü işlemleri ve fiyat teklifi yapılmaktadır. Laminat parke Pendik olarak arayışlarınızda en iyi fiyatlar ile piyasada olan en kaliteli parke çeşitleri tarafınıza sunulmaktadır.

Akın parke 30 yıldır sektör içerisinde aktif olarak ev ve iş yerlerinde gerekse büyük projelerde yer alarak parke döşeme işlemlerini gerçekleştirmiştir. Lamine parke olarak adlandırılan ahşap parke çeşitleri doğanın bizlere sunduğu en güzel en güzel armağanlardan bir tanesi olmaktadır. Sade, şık, kullanışlı, modern ve doğallığı birleştiren laminat parke pendik tarzınızı zeminlere yansıtmaktadır.

Ahşaba herhangi bir zarar ve yapısını bozmadan yüzey kısmında yapmış olduğumuz özgün işlemler ile zevkinizi ve tarzınızı beraber yansıtabiliriz.

 

Pendik Lamine Parke

 

Halk arasında lamine, laminant, laminat gibi bir çok şekilde telafüz edilen ahşap parke renk ve modelleri değerinde fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Profesyonel olarak hizmet veren akın parke firmamız Pendik ilçesinde en eski laminat parke Pendik olarak hizmet vermektedir. Yüzlerce başarılı projelere imza atan ekibimiz parke satışını gerçekleştirdiği markalar; çamsan parke, agt parke, varro parke, peli parke, floorpan olarak 5 çeşit olarak hizmet verilmektedir.

Pendik lamine parke ihtiyaçlarınızda anlaşmalı olduğumuz 5 marke içeriğinde bulunan yüzlerce model ve renk olarak seçim yapabilirsiniz. İstanbul ilçelerinde daima hizmet alabileceğiniz akın parke işletmemiz günün mesai saatlerinde irtibata geçebilir ve hizmet alabilirsiniz.

 

No Comments

Post A Comment