Ucuz Lamine Parke

Modern Kestane

Ucuz Lamine Parke

Ucuz lamine parke belirli yoğunlukta lif levha (MDF) veya yüksek yoğunlukta lif levhanın (HDF) her iki yüzünün kaplanmasıyla oluşmaktadır. Üretim esnasında dekor kağıdı, üst kaplama, balans kağıdı gibi malzemelerin kullanıldığı kapalı alanlarda ofis ve konutlarda yer döşemesi olarak kullanılmaktadır. Masif parke ve lamine parke gibi daha üst ürün grubuna alternatif ürünlerdir. Lamine parke, masif parke gibi sistire cila gerektirmemekte ayrıca kolay çizilmez ve aşınmaz.

Yer döşeme sistemi olarak dünya standartlarında AC3 ve AC4 olarak 7 mm ve 8 mm. kalınlığında, 1295 mm. x 191 mm. ebatlarında, zengin renk ve desen çeşidi ile üretimi yapılmaktadır. laminat parke Pendik hizmeti uzun yıllardır sağlanmakta ve yüzlerce başarılı projelere imza atılmış bulunmaktadır.

Akın parke tarafından Pendik ilçesinde bulunan mağazalarımızda dünya üzerinde belli bir standarda sahip markalar ile parke kaplama hizmeti sağlanmaktadır.

Pendik Parke Kaplama

Laminat parke üretiminde orman bakım ve aralama çalışmalarında elde edilen ikincil kısımlar ve plantasyon şeklinde yetiştirilen ağaçlar kullanıldığı için doğal ormanlara zarar verilmez. Bu özelliği ile laminat parke çevre dostu ve atıl ürünlerden üretilmesinden ötürü asla doğaya zararı olmayan bir ucuz lamine parke çeşidi olmaktadır.

İstanbul ilçelerinde akın parke hizmetimiz tarafınca sahada bulunan ekiplerimiz sayesinde kısa sürede adreslere gelinerek keşif ve görüş alışverişi yapılmaktadır. Tüm saha ekiplerimizde bulunan güncel 2020 yılına ait kataloglar ile dilerseniz katalog arasından seçim yapabilir, web sitemiz üzerinden tercih edebilir yada mağazalarımızı ziyaret ederek yüzlerce modelimizin demoları görülebilmektedir.

No Comments

Post A Comment